Köszöntő

Köszöntöm a Körös-völgyi Oázis Egészségturisztikai Egyesület honlapján!

Az Egyesület 2011-ben alakult, azóta az egészséges életmódot, egészségmegőrzést támogató, népszerűsítő programok kidolgozásán, megvalósításán dolgozik. Alapításkor meghatározott feladatunk az Egyesületi tagok érdekeinek képviselete, a működési területünkön található egészségturisztikai szolgáltatást nyújtó szervezetek, személyek bevonása az Egyesületbe.

A megalakulás óta eltelt években az Egyesület rendszeresen részt vett turisztikai kiállításokon, vásárokon és különböző rendezvényeken, ahol az egészségturizmust népszerűsítette, a tagjai tevékenységét mutatta be a nagyközönségnek. Hirdetést jelentetett meg katalógusban, illetve nyomtatott és online média felületen is. A tagok számára az Egyesület minden évben szakmai tanulmányutat szervez, melyek célja más turisztikai szervezetek működésének megismerése, jó gyakorlatok elsajátítása.

Az Egyesület működéséhez az elmúlt két évben sikerült pályázati forrásokat elnyerni, amelyek nagy mértékben hozzájárultak az eredményes működéséhez.

A Körös-völgyi Oázis Egészségturisztikai Egyesület elnöksége nevében hasznos böngészést kívánok honlapunkon!

Dr.Glózik Klára, elnök